KONTAKTY

Václav Odlas
Mlýnská 538
26724 Hostomice pod Brdy
tel: +420 603570031
odlasvasek@seznam.cz

Ostatní stavební činnost » Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu na klíč

Postaráme se o všechny činnosti, které s rekonstrukcí bytu souvisí – od bouracích prací, přes odborné zednické, instalatérské a elektrikářské činnosti až po finální dokončení jádra. Jsme schopni zajistit, aby jednotlivé práce na sebe plynule navazovaly, což výrazně zkrátí dobu rekonstrukce.

 

Cena rekonstrukce bytu?

Konečnou cenu rekonstrukce bytového jádra ovlivňuje hned několik faktorů – stav starého jádra, druh jádra, typ rekonstrukce, umístění bytů a přání zákazníka. Nikdy tedy nelze předem říci, kolik rekonstrukce stojí. Po detailním prohlédnutí vašeho jádra a zjištění vašich požadavků vám připravíme individuální cenovou nabídku přímo na míru pro váš byt.

Záruka dokonale odvedené práce

Aby výsledek rekonstrukce bytu a bytového jádra byl skvělý, je zapotřebí precizní zpracování všech dílčích prací a jejich hladké navazování. Díky týmu odborníků jsme tak schopni poskytnout profesionální práce ve všech oblastech rekonstrukcí. Navíc je k dokonalému výsledku zapotřebí přesnost, zkušenosti a kvalitní nářadí.O všechny další činnosti spojené s rekonstrukcí se postaráme k vaší spokojenosti. Vy už přijdete jen do nového a nemusíte se o nic starat.